Specjalista ds. Utrzymania Obiektów
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Praca.pl
6. 6. 2024

Zakres obowiązków:

  • Opieka nad biurami i mieszkaniami (20 lokalizacji).
  • Obsługa i kontrola instalacji w budynkach.
  • Przeglądy zgodnie z prawem i dokumentacją.
  • Zarządzanie serwisem technicznym i czystością.
  • Organizacja i koordynacja przeglądów.
  • Planowanie zakupów dla sprawnego działania budynków.
  • Poprawianie efektywności budynków.
  • Planowanie remontów i inwestycji.
  • Udział w przetargach.
  • Dokładne prowadzenie dokumentacji.

Wymagania:

  • Minimum średnie wykształcenie, preferowane wyższe.
  • Doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami (min. rok).
  • Znajomość prawa budowlanego i zamówień publicznych.
  • Bardzo dobra obsługa komputera (MS Office).
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość systemów ppoż i mechanizmów technicznych w budynkach będzie atutem.
  • Wskazane uprawnienia SEP G1 i G2.

Pracodawca oferuje:

  • Umowę o pracę.
  • Kursy i szkolenia.
  • Prywatną opiekę zdrowotną, kartę sportową, ubezpieczenie na życie.
  • Benefity socjalne i sekcje sportowe.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080