Specjalista ds. uprawnień IT
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska
Robotics Smart Solutions Sp. z o.o.
16. 9. 2024

Robotics Smart Solutions Sp. z o.o. spółka będąca częścią Grupy Impel, specjalizująca się w profesjonalnych usługach wspierających i rozwijających działalność biznesową Klientów, oferując między innymi rozwiązania robotyzacyjne, doradztwo biznesowe, a także szkolenia z technologii Robotics Process Automation.

Aktualnie szuka osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Forma współpracy: umowa o pracę; kontrakt menedżerski/B2B

Twój zakres obowiązków:

  • Przyznawanie oraz edycja uprawnień dostępowych do systemów SAP (SAP ECC 7.0, SAP S/4 HANA) i innych systemów, zgodnie z wytycznymi organizacyjnymi
  • Udział w opracowaniu, standaryzacji i wytworzeniu dokumentacji nowej koncepcji tworzenia ról i uprawnień autoryzacji SAP
  • Rekomendowanie oraz implementacja zmian w rolach i profilach użytkowników w różnych systemach i modułach SAP, w tym FI, MM, AK, SD i innych
  • Utrzymanie oraz rozwój centralnego modelu zarządzania użytkownikami (CUA), obejmującego nowe moduły SAP
  • Codzienna współpraca z członkami zespołu SAP, operatorami systemów, architektami systemu oraz klientami zewnętrznymi w zakresie zarządzania uprawnieniami (helpdesk)
  • Udział w wewnętrznych audytach bezpieczeństwa systemów SAP, z naciskiem na zgodność z najlepszymi praktykami
  • Współpraca z zewnętrznymi audytorami oraz partnerami biznesowymi wspierającymi rozwiązania w zakresie zarządzania uprawnieniami w SAP i innych systemów
  • Identyfikacja oraz raportowanie potencjalnych, a także proponowanie i wdrażanie planów poprawy bezpieczeństwa systemów SAP i innych

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe najlepiej kierunkowe (informatyczne)
  • Mile widziane 2- letnie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (praktyka z zakresu administrowania systemem informatycznym)
  • Znajomość modelu uprawnień użytkowników w systemach SAP, zasad budowania ról oraz profili
  • Znajomość zasad definiowania polityk bezpieczeństwa w SAP
  • Mile widziana znajomość zasad budowania uprawnień w SAP Fiori
  • Mile widziane doświadczenie w reorganizacji systemów uprawnień w funkcjonujących już instalacjach SAP
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność nawiązywania, budowania i podtrzymywania relacji biznesowych
  • Dokładność, systematyczność i samodzielność w działaniu

To oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie, u lidera w zakresie usług outsourcingowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktury organizacyjnej Grupy Impel
  • Przyjazne środowisko pracy pełne wyzwań i ambitnych zadań
  • Możliwość współpracy z ekspertami w swojej dziedzinie
  • Dostęp do platformy szkoleń e-learningowych

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Specjalista ds. HR Wrocław
  • Specjalista ds. turystyki Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584