Specjalista ds. treści
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Trustluna Sp. z o.o.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

O firmie:

Zapraszamy do świata TrustLuna – dynamicznej firmy, która z pasją dostarcza usługi z zakresu linkbuildingu i content marketingu. Nasz zespół specjalizuje się w tworzeniu innowacyjnych strategii linkbuildingowych, mających na celu podniesienie widoczności naszych klientów w wynikach wyszukiwania oraz zwiększenie ruchu na ich stronach internetowych. Nie tylko oferujemy kompleksowe podejście do linkbuildingu, lecz także specjalizujemy się w opracowywaniu strategii contentowych oraz tworzeniu wartościowych treści, aby przyciągać, zaangażować i budować trwałe relacje z grupą docelową naszych klientów.

Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby o wyjątkowych umiejętnościach językowych, która z pasją i precyzją zajmie się tworzeniem i doskonaleniem tekstów. Jako Specjalista ds. treści będziesz odpowiedzialny/a za pisanie angażujących treści oraz wnikliwą korektę tekstów, dbając o ich najwyższą jakość.

Twoje zadania:

  • Tworzenie tekstów: pisanie artykułów, opisów, które przyciągną uwagę i spełnią cele komunikacyjne naszych klientów. Będziesz pisać artykuły, posty na blogi, treści marketingowe i wiele więcej.
  • Korekta i optymalizacja: dokładna weryfikacja i korekta tekstów innych redaktorów pod kątem błędów językowych, stylistycznych i merytorycznych. Dbanie o spójność i jakość naszych treści.
  • Współpraca: współpraca z zespołem Contentu, SEO i innych działów, aby tworzyć treści zgodne z założeniami projektów.

Wymagania:

  • Wysokie umiejętności językowe: doskonała znajomość języka polskiego, zarówno w mowie, jak i w piśmie.
  • Webwriting: bardzo dobra znajomość zasad webwritingu, formatowania i tworzenia tekstów na strony internetowe.
  • Doświadczenie: przynajmniej 2-letnie doświadczenie w pisaniu tekstów i/lub korekcie.
  • Kreatywność i dokładność: zdolność do tworzenia kreatywnych i angażujących treści oraz skrupulatność w korekcie.
  • Multitasking: umiejętność zarządzania wieloma projektami jednocześnie i dotrzymywanie terminów.
  • SEO: mile widziana znajomość podstaw SEO, doświadczenie w optymalizacji treści.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.
  • Elastyczny czas pracy i możliwość pracy zdalnej.
  • Współpracę z doświadczonym zespołem ekspertów SEO i Content, którzy prowadzili setki własnych projektów i mają mnóstwo innowacyjnych pomysłów.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zaangażowanie w ciekawe projekty – pracujemy z największymi brandami na świecie.

Proces rekrutacyjny:

  • Zadanie rekrutacyjne 1: Napisanie artykułu na 3000 zzs na dany temat.
  • Zadanie rekrutacyjne 2: Korekta jednego tekstu, wskazanego przez Trust Luna.

Zadania rekrutacyjne są odpłatne. Szczegóły i wytyczne dotyczące zadań otrzymasz w wiadomości zwrotnej na Twoje zgłoszenie. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Jeśli jesteś osobą, która potrafi łączyć kreatywność z precyzją i chce rozwijać swoje umiejętności, czekamy na Twoje zgłoszenie! Mile widziane portfolio

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Specjalista ds. HR Wrocław
  • Specjalista ds. turystyki Wrocław
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851