Specjalista ds. Transportu i Spraw Celnych - Nowy Zakład Elektroniki
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, Silesian Voivodeship, Polska
ZF
14. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Whats Next? Join ZF!

ZF is a global technology company supplying systems for passenger cars, commercial vehicles and industrial technology, enabling the next generation of mobility.

ZF allows vehicles to see, think and act. In the four technology domains of Vehicle Motion Control, Integrated Safety, Automated Driving, and Electric Mobility, ZF offers comprehensive product and software solutions for established vehicle manufacturers and newly emerging transport and mobility service providers. ZF electrifies a wide range of vehicle types. With its products, the company contributes to reducing emissions, protecting the climate and enhancing safe mobility.

Twoje obowiązki na stanowisku:

  • Kompleksowa organizacja i nadzór nad transportem kolejowym, drogowym i lotniczym, zgodnie z wytycznymi korporacyjnymi.
  • Analiza rentowności transportów, prowadzenie projektów oszczędnościowych, negocjowanie stawek.
  • Zarządzanie wykorzystaniem tras, wypełnianiem pojazdów;
  • Nadzór nad procedurami celnymi w firmie; współpraca z agencjami celnymi i urzędem celnym
  • Zarządzanie transportem w celu redukcji/ optymalizacji poziomu zapasu
  • Nadzór nad dokumentacją dotyczącą spraw celnych (zgłoszenia, korekty, komunikaty, zestawienia)

Nasze wymagania wobec kandydata:

  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe: logistyczne, ekonomiczne lub techniczne
  • 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym ze sprawami celnymi;
  • Wiedza z zakresu prawa celnego i obsługi logistycznej
  • Rzetelność, terminowość, umiejętność samodzielnego myślenia

Oferujemy dla Ciebie:

  • Szansę na umowę na czas nieokreślony zaraz po okresie próbnym
  • Udział we wdrażaniu rozwiązań z zakresu zaawansowanych systemów bezpieczeństwa kierowców oraz systemów autonomicznej jazdy (m.in. ZF ProAI)
  • Okazję do wymiany doświadczeń ze specjalistami z całego świata (współpracujemy z zespołami z m.in. USA, Meksyku, Chin, Niemiec)
  • Okazję do wzięcia udziału w wielu szkoleniach, w formie, która będzie najlepsza dla Twojego rozwoju! (nasi Pracownicy brali udział w szkoleniach organizowanych przez firmy takie jak ABP Management)
  • Pakiet benefitów z 7 obszarów (m.in. finanse oraz zdrowie, w tym prywatna opieka medyczna)

Be part of our ZF team as Specjalista ds. Transportu i Spraw Celnych - Nowy Zakład Elektroniki and apply now!

  • Praca Częstochowa
  • Specjalista ds. transportu Częstochowa
  • Elektronik Częstochowa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Częstochowa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Częstochowa
  • Specjalista ds. kadr i płac Częstochowa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Częstochowa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Częstochowa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Częstochowa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Częstochowa
  • Specjalista ds. PR Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714