Specjalista ds. kadr i płac
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, Śląskie, Polska
KG Krzysztof Gabarski Twój Partner W Biznesie
12. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Oferta pracy: Specjalista ds. Kadrowych
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, działającą w branży. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Kadrowych, która będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę kadrowo-płacową w naszym biurze.
Obowiązki:
- Przygotowywanie dokumentacji związanej z zatrudnieniem pracowników, takiej jak umowy o pracę, aneksy, zaświadczenia, etc.
- Prowadzenie i aktualizacja akt osobowych pracowników
- Przygotowywanie i kontrola list płac oraz rozliczeń z ZUS i US
- Monitorowanie i raportowanie danych dotyczących czasu pracy pracowników
- Współpraca z zewnętrznymi instytucjami, takimi jak ZUS, US, PUP
- Realizacja zadań z zakresu BHP i PPOŻ
- Wsparcie w procesie rekrutacji i selekcji pracowników
Wymagania:
- Doświadczenie na podobnym stanowisku
- Znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
- Umiejętność obsługi programów kadrowych i płacowych
- Dokładność, skrupulatność i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków
- Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
- Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych kompetencji
- Przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów
- Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
Prosimy o dopisanie w temacie wiadomości nazwy stanowiska, na które aplikujesz.
Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i czekamy na Twoją aplikację!
krzysztof.gabarski4(małpa)gmail.com

  • Praca Częstochowa
  • Specjalista ds. kadr i płac Częstochowa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Częstochowa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Częstochowa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Częstochowa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Częstochowa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Częstochowa
  • Specjalista ds. ofertowania Częstochowa
  • Specjalista ds. Zarządzania Częstochowa
  • Specjalista ds. Eksportu Częstochowa
  • Specjalista ds. transportu Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551