Specjalista ds. Transportu
  • Wołomin
Wołomin, Wołomin, mazowieckie, Polska
Candellux Lighting Sp. z o.o.
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Twoje zadania:

  • Rozplanowanie dostaw drogowych i paletowych, w Polsce i za granicą.
  • Zarządzanie przesyłkami kontenerowymi morskimi, obsługa celna i dystrybucja dokumentów.
  • Wybór i kontrola efektywnych środków transportu dla różnych przesyłek.
  • Powiadamianie o dostawach towarów do magazynów i klientów.
  • Sprawdzanie kosztów związanych z transportem.
  • Koordynowanie pracy magazynu i przyspieszanie specjalnych wysyłek.
  • Nadzór nad punktualnością dostaw i rozwiązywanie problemów logistycznych.
  • Negocjacje z dostawcami.
  • Przekazywanie zamówień do wysyłki.
  • Tworzenie raportów i zestawień.
  • Wystawianie dokumentów wysyłkowych.
  • Zamawianie materiałów wysyłkowych.
  • Optymalizacja kosztów logistycznych.
  • Przygotowywanie dokumentacji logistycznej.

Oczekujemy:

  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Znajomość Officea.
  • Punktualność, precyzja, samodzielność i umiejętność pracy pod presją.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Podstawowa znajomość angielskiego.
  • Znajomość branży oświetleniowej to atut.

Oferujemy:

  • Stałą pracę na umowę o pracę lub B2B.
  • Szansę na rozwój.
  • Dobrą atmosferę.
  • Pracę pon-pt od 8 do 16.
  • Szkolenia zawodowe.

  • Praca Wołomin
  • Wołomin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851