Specjalista ds. Płac i HR
  • Wołomin
Wołomin, Wołomin, mazowieckie, Polska
4Mass S.A.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i kontrola rozliczeń płacowych pracowników,
  • Obsługa dokumentacji związanej z zatrudnieniem i wynagrodzeniem,
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy,
  • Wspieranie procesu rekrutacji i selekcji nowych pracowników,
  • Realizacja działań z zakresu kadr i płac zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy i podatków.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 2 lata,
  • Znajomość przepisów dotyczących prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • Umiejętność obsługi programów do rozliczeń płacowych,
  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych i selekcyjnych,
  • Umiejętność oceny kompetencji kandydatów i prowadzenia rozmów rekrutacyjnych.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Mile widziane wykształcenie wyższe z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, finansów lub pokrewnych.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie zajmującej się produkcją kosmetyków
  • Dofinansowanie udziału w szkoleniach, kursach i konferencjach branżowych
  • Ciekawe wyzwania, możliwość rozwoju zawodowego
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Zniżki na produkty firmowe

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Praca Wołomin
  • Wołomin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448