Specjalista ds Testów Bezpieczeństwa IT
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
LUX MED Sp. z o. o.
31. 5. 2024
Informacje o stanowisku

O projekcie

Dział Cyberbezpieczeństwa dba o bezpieczeństwo IT w Grupie LUX MED. Zajmuje się m.in. monitorowaniem procesów i aplikacji w celu minimalizacji zagrożeń, reagowaniem na incydenty bezpieczeństwa i usuwaniem ich przyczyn.

Twój zakres obowiązków:

  • opracowanie oraz utrzymanie metodyki realizacji testów bezpieczeństwa IT;
  • prowadzenie kalendarza testów bezpieczeństwa IT;
  • wykonywanie testów bezpieczeństwa IT;
  • określanie krytyczności wykrytych podatności zgodnie z przyjętą metodyką;
  • przygotowywanie raportów z wykonanych testów i rekomendowanie działań naprawczych;
  • monitorowanie postępów usuwania podatności.

Wymagania:

  • komercyjne doświadczenie w testach penetracyjnych;
  • doświadczenie w procesie wytwarzania aplikacji;
  • podstawowa wiedza dotycząca działania aplikacji webowych oraz mobilnych;
  • znajomość OWASP Top 10;
  • podstawowa wiedza i umiejętności z obszaru IT (sieci komputerowe, systemy operacyjne Windows i Linux, programowanie);
  • podstawowa znajomość typów ataków;
  • podstawowa znajomość narzędzi oraz metodyk do przeprowadzania testów penetracyjnych;
  • chęć nauki.

Benefity:

  • prywatna opieka medyczna ‍⚕, ubezpieczenie szpitalne

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678