Specjalista ds. Technicznych
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
CMC POLAND SP. Z O.O.
26. 3. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Nadzór nad realizacją i kontrola jakości wykonywanych prac naprawczych oraz zadań inwestycyjnych w Pionie Recyklingu CMC Poland Sp. z o.o.
  • Wyznaczenie priorytetów działań na podstawie zgłoszeń problemów technicznych
  • Współpraca z biurami projektowymi CMC Poland Sp. z o.o.
  • Kontrola jakości wykonywanych prac projektowych i naprawczych
  • Przygotowanie i tworzenie dokumentacji technicznej
  • Przygotowywanie dokumentacji audytowej i procesowej ISO
  • Ustalanie planów i harmonogramów przeglądów konserwacyjnych oraz napraw maszyn i urządzeń
  • Koordynowanie działań w zakresie planowania i kontroli kosztów UR, współpraca z Kierownikami warsztatów oraz Zakładów złomowych CMC Poland Sp. z o.o.
  • Monitorowanie dostaw części zamiennych, materiałów pomocniczych oraz wykonywanych usług
  • Tworzenie specyfikacji materiałowych urządzeń i maszyn
  • Wykorzystywanie systemu SAP do realizacji zadań wymienionych powyżej, a w szczególności tworzenie zleceń pracy i zapotrzebowań
  • Wykonywanie audytów Zakładów złomowych CMC Poland Sp. z o.o. z zakresu norm ISO 9001, 14001 i 45001, jak również audytów technicznych maszyn, urządzeń oraz budynków i budowli

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne, preferowane o profilu budowlanym, mechanicznym lub elektrycznym
  • Dobra znajomość dokumentacji technicznej wielobranżowej
  • Znajomość oprogramowania AutoCad na poziomie dobrym
  • Umiejętność wykonywania złożonych obliczeń matematycznych
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Outlook, Word, zwłaszcza MS Excel)
  • Prawo jazdy kat B i gotowość do wyjazdów służbowych na terenie całego kraju (audyty Zakładów Złomowych CMC Poland Sp. z o.o. kilkanaście razy w roku)
  • Dyspozycyjność
  • Punktualność i skrupulatność
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność analitycznego, koncepcyjnego myślenia oraz rozwiązywania problemów technicznych
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji - również pod presją czasu
  • Umiejętność efektywnego zarządzania własnym czasem i wyznaczania priorytetów
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Mile widziana znajomość systemu SAP
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w CMC Poland Sp. z o.o. w oparciu o umowę o pracę - stała praca w stabilnej międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dostęp do szerokiego katalogu oferowanych kursów i szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • Prywatną opiekę medyczną w programie Medicover
  • Dofinansowanie w programie sportowym do karty MultiSport
  • Korzystne warunki ubezpieczenia na życie w pakiecie grupowym
  • Bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowanie do wypoczynku, karty przedpłacone dla dzieci z okazji Dnia Dziecka i Mikołaja, pożyczki)
  • Godziny pracy 7:00 – 15:00
  • Praca od zaraz

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Specjalista ds. Zarządzania Katowice
  • Specjalista ds. Eksportu Katowice
  • Specjalista ds. transportu Katowice
  • Specjalista ds. HR Katowice
  • Specjalista ds. turystyki Katowice
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Katowice
  • Specjalista ds. finansów Katowice
  • Specjalista ds. reklamy Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714