Specjalista ds. Technicznych
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
HAYS POLAND Sp. z o.o.
22. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Specjalista ds. dokumentacji technicznej
Lokalizacja: Kraków

W związku z dynamicznym rozwojem działalności jednego z naszych klientów firmy działającej w segmencie budownictwa infrastrukturalnego, mieszkaniowego, komercyjnego i przemysłowego - tworzymy biuro projektowe będące centrum usług wsparcia technicznego dla klientów z branży. W ramach działalności firmy jednostka będzie zapewniać wsparcie w obszarze doradztwa oraz projektowania technicznego.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko  - Specjalisty ds. dokumentacji technicznej. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za tworzenie i utrzymywanie dokumentacji technicznej

Zakres obowiązków:
• Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji technicznej, w szczególności instrukcji montażu i użytkowania, instrukcji obsługi, deklaracji zgodności i informacji o produkcie w języku niemieckim i angielskim
• Koordynowanie, adaptacja i dostarczanie dokumentacji technicznej dla międzynarodowych zespołów programistycznych o różnych wymaganiach krajowych
• Tworzenie tabel obciążeń zgodnie ze specyfikacjami statycznymi
• Wyprowadzenie rysunków produktów 3D z aplikacji CAD
• Definiowanie przykładów zastosowań z działem inżynierii zastosowań
• Przegląd techniczny broszur i ulotek
• Rozwój i zabezpieczenie usługi zmiany lokalizacji w obszarze dokumentacji technicznej produktów klienta dostępnych globalnie
• Ciągły rozwój i doskonalenie procesów w obszarze dokumentacji technicznej
Wymagania:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Wykształcenie wyższe techniczne
Znajomość języka angielskiego – na poziomie umożliwiającym codzienną komunikację oraz czytanie dokumentacji technicznych.
• Znajomość j. niemieckiego lub j. hiszpańskiego — będzie dodatkowym atutem
• Samodzielność, otwartość i umiejętność pracy w zespole
Co otrzymasz w zamian:
• Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającym się środowisku i pracy na międzynarodowych projektach
• Stały rozwój i wsparcie najlepszych specjalistów
• Atrakcyjne wynagrodzenie wsparte pakietem benefitów
• Dofinansowanie nauki języków

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania CV w j. angielskim

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. telekomunikacji Kraków
  • Specjalista ds. PR Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Specjalista ds. turystyki Kraków
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551