Specjalista ds. technicznego wsparcia klienta w języku niemieckim
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
Concentrix
22. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa połączeń przychodzących
  • Udzielanie wsparcia klientom w zakresie problemów technicznych
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie przyjętych zgłoszeń
  • Współpraca z innymi działami wsparcia technicznego
  • Przygotowywanie ofert odpowiadających potrzebom klientów

Nasze wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu biegłym (C1)
  • Umiejętność obsługi systemu operacyjnego Windows i pakietu MS Office
  • Podstawowe umiejętności techniczne
  • Komunikatywność i nastawienie na pracę z ludźmi
  • Wysoka kultura osobista i orientacja na potrzeby klienta
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy – wtedy wiele uda nam się wypracować wspólnie!

To oferujemy:

  • Umowę o pracę/umowę zlecenie na pełen etat
  • Wynagrodzenie podstawowe w wysokości 7000 zł brutto + bonus + prowizja
  • Praca od poniedziałku do piątku (8:00 – 20:00) w systemie zmianowym oraz w niektóre soboty (10:00 – 18:00)
  • Praca w domu nawet od 1 dnia pracy – zapewnimy Ci niezbędny do pracy sprzęt lub w komfortowym biurze w centrum Lublina
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna LuxMed, kafeteria MyBenefit, ubezpieczenie na życie)
  • Program Talent Development (realne awanse i szybka ścieżka rozwoju dla najlepszych)

  • Praca Lublin
  • Specjalista ds. obsługi klienta Lublin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Lublin
  • Specjalista ds. Zakupów Lublin
  • Specjalista ds. marketingu Lublin
  • Specjalista ds. ofertowania Lublin
  • Specjalista ds. Zarządzania Lublin
  • Specjalista ds. Eksportu Lublin
  • Specjalista ds. transportu Lublin
  • Specjalista ds. HR Lublin
  • Specjalista ds. finansów Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080