Specjalista ds. Szkoleń w obszarze Call Center
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, pomorskie, Polska
VECTRA S.A.
26. 4. 2024

Dołącz do naszego zespołu w Vectrze i odkryj swoje możliwości!

Poszukujemy Specjalisty ds. Szkoleń w obszarze Call Center w Gdyni.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie telekomunikacyjnej.
  • Indywidualne podejście i wsparcie w rozwoju zawodowym.
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole specjalistów.
  • Brak dress codeu.
  • Możliwość kreowania własnych programów szkoleniowych.
  • Narzędzia pracy i karta Multisport.
  • Zniżki na usługi Vectry.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie szkoleń stacjonarnych i online.
  • Sesje coachingowe i współpraca z menedżerami.
  • Tworzenie materiałów szkoleniowych i udzielanie informacji zwrotnej.
  • Raportowanie postępów i rekomendowanie działań usprawniających.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy call center lub obsłudze klienta
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu szkoleń.
  • Komunikatywność, pozytywna energia i umiejętność pracy w zespole.
  • Pasja do pracy z ludźmi i organizacja pracy.
  • Prawo jazdy kategorii B i gotowość do wyjazdów służbowych.

  • Praca Gdynia
  • Specjalista ds. telekomunikacji Gdynia
  • Specjalista ds. PR Gdynia
  • Specjalista ds. turystyki Gdynia
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Gdynia
  • Specjalista ds. finansów Gdynia
  • Specjalista ds. reklamy Gdynia
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdynia
  • Specjalista ds. Zakupów Gdynia
  • Specjalista ds. marketingu Gdynia
  • Specjalista ds. ofertowania Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    117 494
    18 963