Specjalista ds. szkoleń i rozwoju oferty barowej
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Stalgast Sp. z o.o.
29. 5. 2024

Miejsce pracy: Warszawa, 1-2 w tygodniu wyjazdy na szkolenia pokazowe (zapewniamy auto służbowe).
Twój zakres obowiązków:
• Prezentowanie i doradztwo w zakresie oferowanych produktów w szczególności ekspresów do kawy oraz wyposażenia barów,
• Prowadzenie szkoleń produktowych,
• Umiejętności doradztwa klientom i zapewnienia im odpowiednich informacji na temat ekspresów do kawy,
• Budowanie długotrwałych i partnerskich relacji z klientami,
• Monitorowanie rynku i konkurencji, identyfikowanie nowych możliwości sprzedażowych,
• Udział w targach i eventach,
• Tworzenie konceptów kawowych,
• Testowanie nowych urządzeń do oferty,
• Tworzenie komunikacji marketingowej i sprzedażowej dotyczącej promowanych produktów.
Nasze wymagania:
• min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży, w tym praca jako barista/barman,
• znajomość rynku gastronomicznego i aktualnych trendów,
• pasja i wiedza z zakresu kawy oraz ekspresów do jej przygotowywania,
• doświadczenie w pracy z klientami oraz wysoki poziom umiejętności sprzedażowych oraz interpersonalnych,
• kreatywność w promowaniu produktów i tworzenie strategii sprzedażowych,
• systematyczność i samodyscyplina w prowadzeniu działań promocyjnych.
• dobra organizacja czasu pracy, umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole,
• znajomość języka angielskiego lub innych języków obcych będzie dodatkowym atutem,
• czynne prawo jazdy kat. B.
To oferujemy:
• wynagrodzenie zgodne ze standardem rynkowym w oparciu o umowę o pracę,
• prywatna opieka medyczna (PZU Zdrowie/ Medicover),
• ubezpieczenie na życie,
• możliwość skorzystania z karty multisport,
• niekorporacyjna atmosfera i otwarta komunikacja,
• niewielki i efektywnie współpracujący zespół ekspertów w swojej dziedzinie,
• duże nastawienie na wewnętrzną i regularną wymianę wiedzy,
• pakiety zniżek na wybrane produkty Stalgast,
• kompleksowe wdrożenie do pracy,
• dostęp do najnowszych rozwiązań oraz narzędzi pracy.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 980
    16 157