Specjalista ds. organizacji i obsługi szkoleń
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
KDK Sp. z o.o.
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

KDK Events poszukuje młodych i ambitnych osób do zespołu organizującego eventy stacjonarne, wirtualne oraz hybrydowe.

Opis stanowiska
  • koordynacja organizacji szkoleń, webinarów, konferencji
  • pomoc w realizacji bieżących projektów agencji
  • prowadzenie negocjacji cenowych z podwykonawcami
  • prowadzenie spotkań biznesowych z klientami
  • budżetowanie, prowadzenie dokumentacji projektowej

Wymagania
  • doświadczenie w organizacji szkoleń i konferencji (wymagany minimum 1 rok na samodzielnym stanowisku)
  • skrupulatność, terminowość
  • doświadczenie w organizacji eventów online (mile widziane)
  • dobra organizacja pracy
  • swobodna obsługa programów MS OFFICE
  • "lekkie pióro" (mile widziane)

Jakiej osoby szukamy:

  • samodzielnej w działaniu oraz nie bojącej się wyzwań
  • dobrze sprawdzającej się w pracy pod presją czasu
  • posiadającej umiejętność pracy zespołowej oraz łatwo nawiązującej relacje z zespołem i z klientami
  • komunikatywnej, lubiącej pracę z ludźmi
  • chcącej rozwijać swoje umiejętności i zdobywać nowe doświadczenie

Oferujemy
  • pracę z klientem biznesowym i publicznym
  • możliwość zdobywania doświadczenia w branży eventowej
  • fajną atmosferę i młody, kreatywny team
  • wynagrodzenie uzależnione od dotychczasowego doświadczenia i wyników

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 980
    16 157