Specjalista ds. sprzedaży z językiem francuskim lub językiem włoskim
  • Kokotów
małopolskie, Kokotów, małopolskie, Polska
Ekoplast S.A.
7. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalne doradztwo i obsługa obecnych klientów w obszarze stolarki okiennej,
  • Przygotowywanie ofert techniczno-handlowych dla klientów,
  • Obsługa i prowadzenie nadzoru nad zamówieniami klientów,
  • Prowadzenie uzgodnień i negocjacji z klientami,
  • Współpraca z innymi działami (m.in. w obszarze marketingu, technologii, produkcji, jakości, logistyki, finansów i księgowości),
  • Realizacja wyznaczonych zadań,
  • Możliwość wdrażania własnych rozwiązań.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia techniczne,
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość języka francuskiego na poziomie min. C1 lub znajomość języka włoskiego w stopniu podstawowym,
  • Umiejętności komunikacyjne,
  • Umiejętność wyznaczania priorytetów,
  • Duża samodzielność i odpowiedzialność,
  • Poszukiwanie rozwiązań.
  • Znajomość branży stolarki otworowej,
  • Znajomość Klaes,
  • Doświadczenie w pracy z systemami CRM.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - cały etat lub 1/2 etatu,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Motywacyjny system wynagrodzeń,
  • Pracę w młodym zespole,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach awansu wewnętrznego,
  • Przyjemne biuro,
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym (po okresie próbnym),
  • Duży parking tuż przy nowoczesnej hali,
  • Przyjemną kantynę na wspólne posiłki,
  • Dofinansowanie do karty Multisport i prywatnej opieki medycznej,

  • Praca małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080