Specjalista ds. sprzedaży z językiem francuskim
  • Kokotów
małopolskie, Kokotów, Województwo małopolskie, Polska
EKOPLAST S.A.
6. 6. 2024

Dołącz do naszego Zespołu ludzi, którzy po prostu lubią swoją pracę! Przekonaliśmy się już wielokrotnie jak bardzo #OKNA otwierają horyzonty, a praca w firmie produkcyjnej daje ogromną wiedzę o funkcjonowaniu przedsiębiorstwa i prowadzeniu biznesu. Codziennie stawiamy czoła wyzwaniom i śmiało poszukujemy rozwiązań. Gotowy/-a na współpracę z nami?

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalne doradztwo i obsługa obecnych klientów w obszarze stolarki okiennej,
  • Przygotowywanie ofert techniczno-handlowych dla klientów,
  • Obsługa i prowadzenie nadzoru nad zamówieniami klientów,
  • Prowadzenie uzgodnień i negocjacji z klientami,
  • Współpraca z innymi działami (m.in. w obszarze marketingu, technologii, produkcji, jakości, logistyki, finansów i księgowości),
  • Realizacja wyznaczonych zadań,
  • Możliwość wdrażania własnych rozwiązań.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia techniczne,
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość języka francuskiego na poziomie min. C1,
  • Umiejętności komunikacyjne,
  • Umiejętność wyznaczania priorytetów,
  • Duża samodzielność i odpowiedzialność
  • Poszukiwanie rozwiązań.

Mile widziane

  • Znajomość branży stolarki otworowej,
  • Znajomość Klaes,
  • Doświadczenie w pracy z systemami CRM.

To oferujemy

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Atrakcyjne wynagrodzenie

Motywacyjny system wynagrodzeń

Pracę w młodym zespole

Możliwość rozwoju zawodowego w ramach awansu wewnętrznego

Przyjemne biuro

Możliwość pracy w systemie hybrydowym (po okresie próbnym)

Duży parking tuż przy nowoczesnej hali

Przyjemną kantynę na wspólne posiłki

Dofinansowanie do karty Multisport i prywatnej opieki medycznej

  • Praca małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851