Specjalista ds. Sprzedaży w Branży Elektrycznej
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, West Pomeranian Voivodeship, Polska
ELEKTRYKA MORSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
27. 5. 2024

Miejsce pracy: Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • realizacja celów sprzedaży
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie trwałych relacji handlowych
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • codzienna współpraca z działem logistyki
  • obsługa dokumentacji związanej ze sprzedażą
  • analiza rynku i monitorowanie działań konkurencji
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • min. 3-letnie doświadczenie w branży elektrycznej, elektroinstalacyjnej
  • znajomość branży oraz produktów elektrycznych
  • znajomość języka angielskiego w mowie i na piśmie na poziomie zaawansowanym
  • znajomość zasad savoir vivre w biznesie
  • obsługa komputera i programów biurowych na dobrym poziomie
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • samodzielność
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność ustalania priorytetów, dbałość o terminowość i jakość wykonywanych zadań
  • swoboda w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność prowadzenia rozmów handlowych

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • możliwośći rozwoju (nauka języka angielskiego, szkolenia, kursy)

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji/CV za pośrednictwem portalu.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”
Informujemy, że Administratorem Pana/Pani danych jest Elektryka Morska Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie przy ul. Blizińskiego 6, 71-703. Pana/Pani dane są przetwarzane wyłącznie do celów rekrutacji. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych do innego administratora danych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Nie przekazujemy Pana/Pani danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeksu pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

  • Praca Szczecin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Szczecin
  • Specjalista ds. Zakupów Szczecin
  • Specjalista ds. marketingu Szczecin
  • Specjalista ds. ofertowania Szczecin
  • Specjalista ds. Zarządzania Szczecin
  • Specjalista ds. Eksportu Szczecin
  • Specjalista ds. transportu Szczecin
  • Specjalista ds. HR Szczecin
  • Specjalista ds. turystyki Szczecin
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064