Specjalista ds. kosztorysowania w branży sanitarnej
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Teammakers
26. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:
Kalkulacja kosztów instalacji sanitarnych dla różnorodnych projektów budowlanych, przy wykorzystaniu najnowszych technologii,
Analiza dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznych, aby dokładnie określić koszty,
Współpraca z zespołem projektowym w celu zapewnienia zgodności kosztorysów z oczekiwaniami klienta,
Optymalizacja kosztów poprzez selekcję odpowiednich materiałów i technologii,
Aktywne pozyskiwanie ofert na materiały budowlane i usługi podwykonawcze,
Analiza opłacalności inwestycji oraz monitoring zmian w przepisach i normach branżowych.
Nasze wymagania:
Znajomość sieci zewnętrznych, instalacji wodno-kanalizacyjnych, ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji,
Doświadczenie na stanowisku kosztorysanta w branży budowlanej, z predyspozycją do obszaru instalacji sanitarnych,
Znajomość przepisów budowlanych oraz norm dotyczących instalacji sanitarnych,
Biegłość w obsłudze programów kosztorysowych ACAD i MS Office,
Skrupulatność i dokładność,
Zdolność do pracy w zespole.
Mile widziane:
Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Znajomość Norma Pro.
To oferujemy:
Praca u generalnego wykonawcy, który wyróżnia się innowacyjnymi rozwiązaniami m.in. w budownictwie hydrotechnicznym czy kubaturowym,
Możliwość rozwoju zawodowego oraz udziału w najbardziej prestiżowych projektach budowlanych,
Przyjazne środowisko pracy, gdzie wsparcie doświadczonego zespołu jest na wyciągnięcie ręki,
Atrakcyjne wynagrodzenie z klarowną ścieżką awansu i bogaty pakiet benefitów,
Możliwość rozwoju pod okiem najlepszych ekspertów.

  • Praca Szczecin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Szczecin
  • Specjalista ds. Zakupów Szczecin
  • Specjalista ds. marketingu Szczecin
  • Specjalista ds. ofertowania Szczecin
  • Specjalista ds. Zarządzania Szczecin
  • Specjalista ds. Eksportu Szczecin
  • Specjalista ds. transportu Szczecin
  • Specjalista ds. HR Szczecin
  • Specjalista ds. turystyki Szczecin
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064