Specjalista ds. sprzedaży usług IT
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lublin Voivodeship, Polska
KLG Solutions Sp. z o.o.
19. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Kim Jesteśmy?

Zespołem profesjonalistów, ludzi z pasją, którzy razem tworzą oraz

Co robimy?

Dostarczamy Klientom rozwiązania IT, budujemy systemy informatyczne oraz aplikacje webowe i mobilne.

Kogo poszukujemy?

Osoby na stanowisko sprzedażowe , szukającej bezpiecznej i stabilnej firmy, w której będzie mogła rozwijać się oraz brać udział w naprawdę ciekawych i dużych projektach.

Zakres obowiązków:

  • Rozwój firmy poprzez pozyskiwanie nowych klientów B2B
  • Sprzedaż rozwiązań i usług oferowanych przez firmę
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedaży
  • Obsługa leadów
  • Przygotowywanie ofert, zamówień oraz umów handlowych
  • Prowadzenie negocjacji handlowych, ustalanie warunków współpracy z klientami i skuteczne zamykanie procesu sprzedażowego
  • Przygotowywanie prezentacji i udział w tworzeniu materiałów marketingowych
  • Budowanie bazy klientów poprzez aktywne pozyskiwanie nowych leadów
  • Zdobywanie potrzebnych certyfikatów producentów. Np. HP Aruba, Palo Alto Networks
  • Utrzymywanie relacji z obecnymi klientami

AI:

  • Udział w opracowywaniu strategii sprzedaży produktów AI
  • Zrozumienie i przedstawianie klientom korzyści wynikających z zastosowania technologii AI
  • Doskonalenie produktów i usług na podstawie informacji zwrotnych od klientów
  • Analiza rynku, konkurencji i trendów w dziedzinie AI
  • Przygotowywanie ofert handlowych i prezentacji dla klientów
  • Współpraca z zespołem technicznym w celu zrozumienia i przekazywania specyfikacji klientów

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w sprzedaży usług oprogramowania - warunek konieczny
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów biznesowych
  • Wysoki poziom komunikatywności oraz zdolności negocjacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność w działaniu
  • Efektywna organizacja własnego czasu pracy
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z klientami anglojęzycznymi
  • Samodzielność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • Komunikatywność, kreatywność i otwartość na nowe wyzwania
  • Sumienność i wysoka kultura osobista
  • Doświadczenie w zakresie przygotowania ofert handlowych w tym zgodnych z PZP (mile widziane umiejętność opracowywania zakresów rzeczowo – finansowych ofert)
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i projektów wykonawczych branży IT
  • Dyspozycyjność, gotowość do podróży służbowych
  • Doświadczenie w sprzedaży usług IT, preferowana znajomość rynku AI
  • Zrozumienie technologii AI i umiejętność tłumaczenia technicznych aspektów na język biznesowy
  • Wykształcenie wyższe związane z informatyką, zarządzaniem lub pokrewnym obszarem

Co możemy zaoferować?

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dodatki paliwowe w przypadku podróży służbowych
  • system premiowy oraz inne premie zgodne z polityką firmy
  • pracę w pełni zdalną (z możliwością wyjazdów delegacyjnych)
  • system benefitowy (Multisport/LuxMed/Ubezpieczenie grupowe/ język angielski)
  • otwartość na formę współpracy (B2B/UoP/UZ)
  • elastyczne godziny pracy
  • niekorporacyjne podejście do pracy

  • Praca Lublin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Lublin
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Lublin
  • Specjalista ds. telekomunikacji Lublin
  • Specjalista ds. PR Lublin
  • Specjalista ds. Zakupów Lublin
  • Specjalista ds. marketingu Lublin
  • Specjalista ds. ofertowania Lublin
  • Specjalista ds. Zarządzania Lublin
  • Specjalista ds. Eksportu Lublin
  • Specjalista ds. transportu Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782