Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
AAA AUTO
3. 4. 2024

Masz duszę handlowca, a samochody są Twoim hobby? Szukasz pracy gdzie masz realną szansę na awans? Dołacz do nas!
Opis stanowiska:

  • Bezpośrednia, stacjonarna obsługa Klientów wg standardów firmy.
  • Analiza potrzeb klientów, negocjacja cen.
  • Wprowadzanie danych klientów do wewnętrznego systemu.
  • Jazdy testowe.
  • Dbałość o właściwą ekspozycję samochodów.

To oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Pracę według grafiku w systemie zmianowym, tylko 14/15 dni pracujących w miesiącu.
  • Wynagrodzenie w formie podstawy i prowizji (u nas nie musisz martwić się o klientów, mamy ich dużo ;).
  • Szkolenia pod okiem doświadczonych specjalistów.
  • Otwartą, przyjazną atmosfere w młodym i dynamicznym zespole.
  • Realne szanse na awans na stanowisko kierownicze.
  • Możliwość zakupu produktów firmy z upustami (samochód, produkty finansowe i ubezpieczeniowe dot. samochodu).
  • Pakiet medyczny i kartę Multisport.

Nasze wymagania:

  • Umiejętności handlowych i negocjacyjnych.
  • Zaangażowania, wysokiej kreatywność oraz motywacji w osiąganiu celów.
  • Wysokiego poziomu obsługi klienta.
  • Czynnego prawa jazdy kat. B – warunek konieczny.
  • Gotowości do pracy na zewnątrz i w systemie pracy zmianowej.
  • Wykształcenia min. średniego.
  • Doświadczenia w sprzedaży aut (będzie to dodatkowy atut).

  • Praca Lublin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Lublin
  • Specjalista ds. Zakupów Lublin
  • Specjalista ds. marketingu Lublin
  • Specjalista ds. ofertowania Lublin
  • Specjalista ds. Zarządzania Lublin
  • Specjalista ds. Eksportu Lublin
  • Specjalista ds. transportu Lublin
  • Specjalista ds. HR Lublin
  • Specjalista ds. turystyki Lublin
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782