Specjalista ds. sprzedaży usług detailingowych
  • Ruda Śląska
Ruda Śląska, Ruda Śląska, Silesian Voivodeship, Polska
CARSAN KRZYSZTOF BIAŁOUSZ sp.k.
4. 5. 2024

Miejsce pracy: Ruda Śląska

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż usług detailingowych (praca na ciepłej bazie aktualnych klientów)
  • Analiza potrzeb Klientów i dostosowywanie do nich oferowanych produktów
  • Realizacja ustalonych celów sprzedażowych
  • Obsługa procesu sprzedaży zgodnie z obowiązującymi procedurami i standardami
  • Cykliczne raportowanie wyników
  • Dbanie o najwyższą jakość obsługi klienta
  • Kreowanie dobrego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży najchętniej w salonach samochodowych
  • Umiejętności handlowe i negocjacyjne
  • Znajomość technik sprzedaży
  • Umiejętność swobodnej komunikacji
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność i systematyczność w działaniu
  • Orientacja na osiąganie założonych celów
  • Wysoki poziom kultury osobistej

To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz wysoki system prowizyjny bez limitu
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie w okresie próbnym oraz umowę o pracę po okresie wdrożenia - indywidualnie ustalany okres próbny
  • Współpracę z salonami samochodowymi marek premium
  • Dostęp do gotowej bazy potencjalnych klientów
  • Ambitne wyzwania i bardzo dużą swobodę działania
  • Narzędzia niezbędne do pracy (laptop, telefon służbowy)

Etapy rekrutacji

  • Wstępna rozmowa telefoniczna
  • Spotkanie rekrutacyjne z kierownikiem działu sprzedaży
  • Ostateczne spotkanie z szefem działu handlowego

Firma Carsan jest na chwilę obecną największą i najbardziej rozponawalną na rynku firmą, świadczącą usługi w salonach samochodowych marek premium. Współpracujemy z takimi brandami jak BMW, Mercedes, Jaguar, Lexus czy Toyota. Zajmujemy się szerokopojętym detailingiem samochodowym w tym profesjonalnym myciem aut. Pracujemy tylko na produktach z najwyższej półki.

Stawiamy na rozwój i pojawiamy się w coraz to większej ilości miejsc na mapie Polski. Współpraca z nami to gwarancja jakości i zadowolenia.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez CARSAN KRZYSZTOF BIAŁOUSZ sp.k. z siedzibą w: Poleczki 23F, 02-822 Warszawa (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: magdalena@carsan.pl.

  • Praca Ruda Śląska
  • Specjalista ds. Sprzedaży Ruda Śląska
  • Specjalista ds. telekomunikacji Ruda Śląska
  • Specjalista ds. PR Ruda Śląska
  • Specjalista ds. Zakupów Ruda Śląska
  • Specjalista ds. marketingu Ruda Śląska
  • Specjalista ds. ofertowania Ruda Śląska
  • Specjalista ds. Zarządzania Ruda Śląska
  • Specjalista ds. Eksportu Ruda Śląska
  • Specjalista ds. transportu Ruda Śląska
  • Specjalista ds. HR Ruda Śląska
  • Ruda Śląska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862