Specjalista ds. Sprzedaży Ubezpieczeń
  • Dąbrowice
Dąbrowice, Dąbrowice, łódzkie, Polska
Anna Młynarczyk
17. 3. 2024

Szukasz pracy, którą mógłbyś/mogłabyś wykonywać całkowicie zdalnie i przy tym dobrze zarabiać?A może prowadzisz własną działalność i szukasz dodatkowego źródła dochodu?Zapraszam do współpracy wszystkie osoby posiadające doświadczenie w pracy z Klientem, sprzedażą bezpośrednią, doradztwem, jak i tych będących na początku swojej drogi zawodowej.

Obowiązki

Wymagania

  • Doświadczenia w sprzedaży lub kontaktach z Klientami
  • Zdolności komunikacyjnych
  • Umiejętności budowania relacji biznesowych
  • Minimum średniego wykształcenia

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o premie i prowizję bez limitu – zależną od wyników sprzedaży
  • Rozwinięty system szkoleń (wstępnych, produktowych, sprzedażowych, managerskich)
  • Jasną i przejrzystą ścieżkę awansu (managerskiego lub eksperckiego)
  • Wsparcie merytoryczne doświadczonego zespołu
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Formę zatrudnienia opartą o umowę zlecenie lub własną działalność
  • Współpracę zdalną
  • Bonusy za zrealizowane plany
  • Płatny program poleceń pracowniczych

  • Praca Dąbrowice
  • Dąbrowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714