Ślusarz
  • Krośniewice
ślusarz
Krośniewice, Krośniewice, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Ogłaszamy rekrutację na stanowisko Ślusarz!

Poszukujemy energicznych i zaangażowanych osób, które chcą dołączyć

do naszego zespołu.

Jeśli masz doświadczenie w pracy jako ślusarz, to zapraszamy do zapoznania się z dalszymi szczegółami ogłoszenia.

Przyłącz się do nas i wspólnie twórzmy wysokiej jakości produkty, które cieszą Klientów!

Oczekujemy

  • chęć podjęcia długofalowej współpracy,
  • zmysł techniczny,
  • zdolności manualne,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe + premia,
  • pracę w systemie 1-zmianowym (6-14),
  • umowę o pracę tymczasową (odprowadzane wszystkie składki, płatny urlop)

    z perspektywą długiej współpracy,
  • przyjazną atmosferę,
  • pakiet benefitów(karta sportowa Medicover Sport, opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie na życie),
  • opiekę wykwalifikowanego trenera oraz konsultanta Randstad na miejscu w fabryce,
  • program bezpłatnego wsparcia psychologicznego, prawnego i porad finansowych dla pracowników i ich rodzin.

Zadania

  • prace ślusarskie – obróbka metali.

  • Praca Krośniewice
  • Ślusarz Krośniewice
  • Krośniewice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228