Specjalista ds. sprzedaży na rynek czeski, słowacki, węgierski
  • Łask
Łask, Łask, Łódź Voivodeship, Polska
PETECKI ENTERPRISES sp. z o.o.
16. 4. 2024

Miejsce pracy: Łask

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie ofert handlowych z zakresu stolarki okiennej,
  • obsługa telefoniczna i mailowa obecnych klientów,
  • koordynacja zamówień wpływających do biura-czuwanie nad prawidłowym przebiegiem realizacji,
  • współpraca z innymi działami firmy,
  • doradztwo techniczno-handlowe,
  • współpraca z Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży.

Nasze wymagania

  • doświadczenie handlowe w branży stolarki otworowej,
  • znajomość języka czeskiego i słowackiego,
  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • umiejętność efektywnej organizacji pracy,
  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania dobrych relacji z klientami,
  • odpowiedzialność, inicjatywa i dyspozycyjność.

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki pracy w nowoczesnej i renomowanej firmie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska i osiąganych wyników pracy
  • niezbędne narzędzia pracy

O nas

Firma Petecki powstała w 1995r. Od początku istnienia stawiamy na nowoczesne oraz innowacyjne rozwiązania. Chcemy aby nasze produkty stanowiły wygodę, dawały przyjemność, oraz zapewniały bezpieczeństwo. Szukamy pracowników kreatywnych, odważnych, otwartych na nowe doświadczenia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."

  • Praca Łask
  • Łask - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782