Młodszy Specjalista w dziale obsługi sieci sprzedaży
  • Łódź, ul. Rzgowska 30
łódzkie, Łódź, ul. Rzgowska 30, łódzkie, Polska
MONNARI TRADE S.A.
18. 4. 2024

Marka Monnari www.monnaritrade.com istnieje na polskim rynku od 1998 roku. Obecnie firma jest liderem w segmencie eleganckiej, markowej odzieży dla Pań aktywnych i nowoczesnych, a zarazem lubiących podkreślać swoją kobiecość.

Monnari oferuje dwie, pełne sezonowe kolekcje (wiosna-lato, jesień-zima), odzwierciedlające światowe trendy mody, interpretowanej poprzez pryzmat ponadczasowej klasyki. Rozmaite linie odzieży uzupełnia szeroki wybór akcesoriów, począwszy od obuwia, poprzez torby, szale, aż po biżuterię. Własna wzorcownia, tandem doświadczonych projektantek i ludzie, dla których moda jest prawdziwą pasją składają się na sukces marki stawiającej na jedyny w swoim rodzaju, pełen wysublimowanej elegancji styl.

Na chwilę obecną, firma Monnari zatrudnia blisko 1400 pracowników i posiada ponad 160 sklepów w 72 miastach w całej Polsce.

Poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • obsługa magazynu marketingowego (pakowanie paczek)
  • zamawianie brakujących materiałów marketingowych
  • pomiary witryn sklepowych
  • zamawianie tkanin na potrzeby nowych salonów sprzedaży
  • inicjowanie i wdrażanie rozwiązań usprawniających procesy działu
  • kontakt z salonami, dekoratorami oraz kierownikami regionalnymi
  • współpraca z działem technicznym i magazynem

Wymagania:

  • zachowanie porządku w działaniach
  • umiejętność analitycznego myślenia pod presją czasu

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w dużej znanej firmie modowej
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • premie uznaniowe

  • Praca łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179