Specjalista ds. sprzedaży mieszkań
  • Biała Podlaska
Biała Podlaska, Biała Podlaska, Lubelskie, Polska
INBAP Deweloper
12. 6. 2024

Grupa kapitałowa INBAP Group, w związku z rozwojem działalności deweloperskiej, poszukuje specjalisty na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży mieszkań.
Zakres obowiązków:
 Aktywna sprzedaż mieszkań
 Pozyskiwanie potencjalnych klientów
 Kompleksowa obsługa klientów w zakresie sprzedaży mieszkań
 Udział w przygotowaniach materiałów marketingowych i inwestycyjnych dla każdej z nowych inwestycji, przy wsparciu działu marketingu
 Współtworzenie i realizacja strategii sprzedażowej (cenniki, zakresy negocjacji, korekty cen)
 Zawieranie umów rezerwacyjnych, deweloperskich/przedwstępnych i sprzedaży lokali mieszkalnych
 Uczestnictwo w procesie odbiorowym, reklamacyjnym oraz utrzymywanie bieżących kontaktów z klientami
 Współpraca z architektami, opiniowanie atrakcyjności rynkowej planowanych inwestycji
 Współpraca z bankami i kancelarią notarialną w zakresie przygotowania niezbędnej w procesie kredytowym dokumentacji a także ustalenia treści umów
 Budowanie wysokich standardów współpracy z klientami oraz dbałość o pozytywny wizerunek firmy
 Monitoring i analiza konkurencji
 Bieżąca obsługa biura sprzedaży
Wymagania:
 Doświadczenie na stanowisku sprzedażowo/marketingowym - w branży nieruchomości/deweloperskiej
 Podstawowa wiedza z prawa budowlanego
 Potwierdzone sukcesy sprzedażowe
 Znajomość technik sprzedaży oraz umiejętność negocjacji
 Przyjazne usposobienie i pozytywne nastawienie
 Wysoka kultura pracy, komunikatywność, kreatywność
 Dobra organizacja pracy własnej
 Czynne prawo jazdy kat. B
 Wykształcenie wyższe
 Dobra znajomość Ms Office
Oferujemy:
 Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 Stabilne warunki zatrudnienia
 Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
 Możliwości rozwoju zawodowego
 Dobrą atmosferę pracy i wsparcie ze strony współpracowników
Aktualnie, projekty deweloperskie realizujemy w Białej Podlaskiej oraz Łukowie, jednak jesteśmy ukierunkowani na dalszy rozwój projektów w innym miastach Polski.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”
UWAGA: Aplikacje CV bez tej klauzuli nie będą brane pod uwagę. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

  • Praca Biała Podlaska
  • Biała Podlaska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055