Kierownik ds. Sprzedaży i Usług
  • Biala Podlaska
Biała Podlaska, Biala Podlaska, Lublin Voivodeship, Polska
Media Expert
23. 5. 2024

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce. Przyszłość należy do nas!Dlatego już dziś szukamy: Kierownika ds. Sprzedaży i Usług„To prosta, ale potężna zasada: zawsze dawaj ludziom więcej niż się spodziewają” – stwierdził Nelson Boswell. Bo dobro wraca. Jak karteczka z namalowanym uśmiechem, czy kwiaty wręczone bez okazji. Tak działamy i takich ludzi szukamy – pozytywnie nastawionych do świata. Jesteś kimś takim?

Zapewnimy Ci:

  • umowę o pracę bez okresu próbnego
  • atrakcyjny system premiowy
  • szansę na awans
  • szkolenie wstępne oraz produktowe, bo liczą się chęci
  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
  • zniżki na zakup najnowocześniejszego sprzętu w naszych salonach
  • kartę MultiSport dla dobrej formy

Twoje zadania:

  • zarządzanie sprzedażą i organizacją pracy w podległych obszarach sklepu
  • pełnienie funkcji zastępcy kierownika podczas jego nieobecności
  • realizacja planów sprzedażowych
  • udzielanie klientom kredytów ratalnych
  • szkolenie pracowników
  • analizowanie danych

Od Ciebie oczekujemy:

  • min. 2-letniego doświadczenia w bezpośredniej obsłudze klienta, sprzedaży usług lub udzielaniu kredytów ratalnych
  • umiejętności interpersonalnych
  • zaangażowania i dyspozycyjności
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku kierowniczym w sieci sprzedaży oraz znajomości branży AGD/RTV/IT
  • wykształcenia średniego
To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

  • Praca Biała Podlaska
  • Kierownik Biała Podlaska
  • Biała Podlaska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 980
    16 157