Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta z językiem niemieckim
  • Kraków
specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta z językiem niemieckim
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
13. 4. 2024

Lubisz pracę z ludźmi i znasz świetnie język niemiecki oraz angielski? Szukasz pracy w administracji biurowej? Zapraszamy do aplikacji!

Oczekujemy

  • bardzo dobrejznajomości języka angielskiego (min. B2+ w mowie i piśmie)
  • płynnej znajomości języka niemieckiego
  • łatwości poruszania się po systemach i znajomości MS Excel
  • odpowiedzialności, nastawienia na realizację określonych celów
  • umiejętności pracy z klientem
  • dyspozycyjności do pracy w pełnym etacie

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pracę dla wiodącej firmy z branży paliwowej
  • umowę o pracę tymczasowa z możliwością stałej współpracy
  • możliwość zdobycia doświadczenia w dziale obsługi klienta
  • pracę w systemie hybrydowym (2x w tyg. praca w biurze w Krakowie)
  • pakiety sportowe, zniżki do kin, dodatkowy pakiet medyczny
  • wynagrodzenie ok.8500 brutto/m-c

Zadania

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • wsparcie bieżących klientów w zakresie rejestrowania i obsługi kart paliwowych
  • bieżący kontakt z klientami dotyczący produktów i usług (email/tel)
  • współpraca z innymi działami
  • weryfikacja i wprowadzanie danych w CRM
  • badanie potrzeb i oczekiwań Klienta
  • nadzór nad dokumentacją klienta

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. obsługi klienta Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Kraków
  • Specjalista ds. kadr i płac Kraków
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Kraków
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Kraków
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 671
    19 072