Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
16. 4. 2024

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta (formy wtryskowe).

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za prezentowanie usług i sprzedaż oraz budowanie trwałych relacji ze stałymi oraz potencjalnymi klientami.

Oczekujemy

  • doświadczenie w zakresie sprzedaży i obsługi klienta,
  • doświadczenie w branży produkcji form wtryskowych,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne, negocjacyjne oraz sprzedażowe,
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientem,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dokładność, sumienność oraz odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań,
  • swoboda w pracy samodzielnej oraz w zespole.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • ambitną, pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • rozbudowany system premii sprzedażowych, zależny od efektów wykonanej pracy,
  • pracę stacjonarna w biurze z nowoczesnym wyposażeniem (po okresie próbnym możliwa praca hybrydowa)
  • służbowy sprzęt Apple,
  • dofinansowanie do szkoleń, kursów,
  • indywidualne podejście do Twojego rozwoju oraz możliwość awansu w strukturach firmy.

Zadania

  • komunikacja z klientem, który chce zakupić formy wtryskowe,
  • ustalanie szczegółów technicznych zlecenia,
  • informowanie klienta o możliwych rozwiązaniach,
  • przygotowywanie materiałów potrzebnych do wyceny,
  • przygotowywanie wycen zlecenia,
  • bieżący kontakt z klientami i informowanie o postępach produkcji,
  • pozyskiwanie nowych klientów.

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. obsługi klienta Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Kraków
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Kraków
  • Specjalista ds. kadr i płac Kraków
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Kraków
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Kraków
  • Specjalista ds. telekomunikacji Kraków
  • Specjalista ds. PR Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532