Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta - Ekspol
  • Grudziądz
Grudziądz, Grudziądz, Kujawsko-pomorskie, Polska
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Ekspol”
15. 3. 2024

Ekspol to firma z 30-letnim doświadczeniem. Zajmujemy się sprzedażą i montażem stolarki okiennej, drzwiowej i podłogowej. Obsługujemy klientów indywidualnych i inwestycyjnych. Jesteśmy firmą rozpoznawalną, cieszącą się doskonałą opinią i taką chcemy pozostać.
Szukamy do naszego zespołu Specjalisty ds. sprzedaży i obsługi klienta w dziale okiennym Oknoplast.
Zakres obowiązków:
- obsługa klienta
- przygotowanie ofert dopasowanych do potrzeb klienta
- negocjowanie i tworzenie zamówień
- koordynowanie bieżących projektów
Nasze wymagania:
- doświadczenie w branży okiennej
- umiejetność czytania rys. technicznego
- umiejetność komunikacji z klientem
- punktualność/terminowość
- umiejetność pracy w zespole
- kreatywność
- chęć zdobywania nowej wiedzy, rozwoju i poszerzanie swoich kwalifikacji
- gotowość do uczestnictwa w szkoleniach produktowych oraz targach branżowych
- prawo jazdy kat. B
- znajomość programów: Microsoft Excel, Adobe Acrobat (mile widziana)
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
- wynagrodzenie stałe (uzgodnione w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej)
- szkolenia niezbędne do pracy na ww. stanowisku
- pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze
Jeśli pasujesz pod zakres obowiązków, nasze oczekiwania i to co oferujemy wyślij swoje CV.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

  • Praca Grudziądz
  • Specjalista ds. obsługi klienta Grudziądz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Grudziądz
  • Specjalista ds. kadr i płac Grudziądz
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Grudziądz
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Grudziądz
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Grudziądz
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Grudziądz
  • Specjalista ds. Zakupów Grudziądz
  • Specjalista ds. marketingu Grudziądz
  • Specjalista ds. ofertowania Grudziądz
  • Grudziądz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179