Specjalista ds. sprzedaży eksportowej (branża techniczna)
  • Wałbrzych
Wałbrzych, Wałbrzych, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Arche Consulting Sp z o.o.
24. 5. 2024

Miejsce pracy: Wałbrzych

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest jeden z największych producentów armatury przemysłowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Oferuje ponad 2 000 wyrobów armaturowych, które sprzedaje do ponad 75 krajów na całym świecie.

Twój zakres obowiązków

  • realizacja planu i budżetu działu eksportu,
  • sporządzanie ofert handlowych oraz nadzorowanie procesu realizacji zamówień,
  • udział w spotkaniach oraz prowadzenie negocjacji handlowych z klientami,
  • pozyskiwanie nowych kontaktów oraz budowanie relacji biznesowych,
  • analiza rynkowa oraz konsekwentne wdrażanie strategii rozwoju firmy,
  • koordynowanie działań marketingowych poprzez uczestnictwo w targach handlowych i prowadzenie kampanii promocyjnych

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne),
  • doświadczenie w zakresie sprzedaży zagranicznej,
  • biegła znajomość j. angielskiego,
  • znajomość branży przemysłowej,
  • umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych,
  • prawo jazdy kat. B.

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość realizacji swoich pomysłów i wdrażania nowych rozwiązań,
  • prace hybrydową,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje oraz dostęp do platform e-learningowych.
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowane posiłki, program grupowego ubezpieczenia, świadczenia z funduszu socjalnego: m. in. świadczenia urlopowe, pikniki rodzinne, paczki mikołajkowe dla dzieci, wycieczki rodzinne, platforma benefitowa,

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • pikniki rodzinne

Chcemy łączyć Firmy i Kandydatów, pomagać w znalezieniu talentów dopasowanych do wartości i celów naszych partnerów. Wiemy, że każdy charakteryzuje się czymś wyjątkowym. Chcemy to poznać, aby lepiej i szybciej osiągać pełne dopasowanie.

Wierzymy, że najważniejszą wartością jest człowiek, a inwestycja w dobór Pracowników to inwestycja w rozwój firmy. Odpowiedni Pracownik pasuje do firmy nie tylko posiadanymi kompetencjami, ale również osobowością i wyznawanymi wartościami.

Budujemy profesjonalny, ale również przyjazny i otwarty na indywidualności wizerunek. Chcemy sprawić, by każdy Kandydat i Klient mógł poczuć się częścią naszej społeczności. Działamy na zasadzie współpracy, dajemy poczucie komfortu i zaufania, przedstawiając Pracodawcom dopasowanych Kandydatów.

Dzięki zaangażowaniu możemy lepiej zaopiekować się Kandydatami oraz Klientami. Budujemy z nimi trwałe relacje wspierając ich przez cały proces rekrutacji. Możesz być pewien, że przy naszej pomocy znajdziesz odpowiedniego Pracodawcę.

Podążając za nasza naczelną dewizą - „Daj się poznać” - gwarantujemy nie tylko przyspieszony proces, ale przede wszystkim lepsze dopasowanie.

nr KRAZ: 8162.

Zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w CV lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Arche Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-112) przy ul. Morelowej 25 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym procesie rekrutacyjnym. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez Arche Consulting Sp. z o.o. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. potencjalnym pracodawcom w celu związanym z przedstawieniem im mojej kandydatury w ramach prowadzonych procesów rekrutacyjnych z udziałem mojej osoby.Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być odwołane w każdym czasie.Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Mam prawo do uzyskania informacji o podmiotach, którym moje dane osobowe zostały udostępnione oraz o zakresie udostępnienia.Wpis KRAZ: 8162

  • Praca Wałbrzych
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wałbrzych
  • Redaktor techniczny Wałbrzych
  • Specjalista ds. Zakupów Wałbrzych
  • Specjalista ds. marketingu Wałbrzych
  • Specjalista ds. ofertowania Wałbrzych
  • Specjalista ds. Zarządzania Wałbrzych
  • Specjalista ds. Eksportu Wałbrzych
  • Specjalista ds. transportu Wałbrzych
  • Specjalista ds. HR Wałbrzych
  • Specjalista ds. turystyki Wałbrzych
  • Wałbrzych - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509