Specjalista ds. sprzedaży
  • Białystok
Białystok, Białystok, Podlaskie, Polska
Homes Factory Poland Sp.z o.o.
26. 3. 2024

Twój zakres obowiązków:
* Profesjonalna i kompleksowa obsługa Klientów zagranicznych
* Aktywne poszukiwanie Klientów i Dystrybutorów oraz budowanie długoterminowych relacji
* Planowanie i terminowa realizacja kontaktów z Klientami
* Efektywne wykorzystanie możliwości sprzedaży
* Dbanie o rozwój i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku
Nasze wymagania:
* Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku doradca ds. sprzedaży
* Biegła znajomość języka angielskiego i niemieckiego w mowie i piśmie
* Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
* Realizacja planów sprzedażowych oraz strategii handlowej firmy
To oferujemy:
* Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
* Motywujący system wynagrodzeń
* Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków

  • Praca Białystok
  • Specjalista ds. Sprzedaży Białystok
  • Specjalista ds. telekomunikacji Białystok
  • Specjalista ds. PR Białystok
  • Specjalista ds. ofertowania Białystok
  • Specjalista ds. Zarządzania Białystok
  • Specjalista ds. Eksportu Białystok
  • Specjalista ds. transportu Białystok
  • Specjalista ds. HR Białystok
  • Specjalista ds. turystyki Białystok
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714