Specjalista ds. sprzedaży hurtowej (B2B)
  • Białystok
Białystok, Białystok, podlaskie, Polska
RAFKO
3. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

RAFKO

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, specjalizującą w sprzedaży detalicznej i hurtowej sprzętu i akcesoriów audio / video oraz doradztwie i instalacjach audiowizualnych.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska
  • obsługa zamówień hurtowych oraz nadzór nad systemem B2B (Polska i zagranica),
  • współpraca z sieciami sprzedaży, dealerami, sklepami internetowymi w tym również 2 razy w miesiącu wyjazdy do tych klientów,
  • przyjmowanie, realizowanie i opieka nad zamówieniami klientów,
  • pozyskiwanie nowych klientów i rozwijanie sieci dystrybucji,
  • realizowanie celów sprzedażowych,
  • organizacja transportu zagranicznego (kontakt z firmami transportowymi), kompletowanie dokumentów.

Wymagania
  • doświadczenie w handlu i kontakcie z klientami,
  • bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z RTV, sprzętem audio/video lub elektroniką,
  • prawo jazdy,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz internetu, oraz łatwość poruszenia się w nowych technologiach,
  • samodyscyplina oraz sumienność.

Oferujemy
  • przyjazne warunki pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • konkurencyjne wynagrodzenie zależne od efektów pracy,
  • miłą atmosferę pracy oraz elastyczne godziny pracy,
  • możliwość rozwoju w ciekawej branży,
  • praca na umowę o prace lub kontrakt.

  • Praca Białystok
  • Specjalista ds. Sprzedaży Białystok
  • Specjalista ds. telekomunikacji Białystok
  • Specjalista ds. PR Białystok
  • Specjalista ds. Zakupów Białystok
  • Specjalista ds. marketingu Białystok
  • Specjalista ds. ofertowania Białystok
  • Specjalista ds. Zarządzania Białystok
  • Specjalista ds. Eksportu Białystok
  • Specjalista ds. transportu Białystok
  • Specjalista ds. HR Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782