Specjalista ds. Sprzedaży - branża e-commerce, sprzedaż usług
  • Grudziądz
Grudziądz, Grudziądz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
LINEMEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
12. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • praca z klientem i bazą danych
  • sprzedaż usług
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • raportowanie w CRM
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • udział w imprezach branżowych

WYMAGANIA:
  • wykształcenie min. średnie
  • prawo jazdy kategorii B
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy z komputerem MS office, Windows, Linux
  • mile widziana znajomość języka angielskiego/rosyjskiego oraz doświadczenie w sprzedaży
  • wysoka kultura osobista i pozytywne nastawienie

OFERUJEMY:
  • Stabilna praca w firmie o ugruntowanej pozycji - ponad 22 lata na rynku
  • Szkolenia na wstępie
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z premią za osiągnięcia
  • Bonus urodzinowy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

  • Praca Grudziądz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Grudziądz
  • Specjalista ds. e-commerce Grudziądz
  • Specjalista ds. Zakupów Grudziądz
  • Specjalista ds. marketingu Grudziądz
  • Specjalista ds. ofertowania Grudziądz
  • Specjalista ds. Zarządzania Grudziądz
  • Specjalista ds. Eksportu Grudziądz
  • Specjalista ds. transportu Grudziądz
  • Specjalista ds. HR Grudziądz
  • Specjalista ds. turystyki Grudziądz
  • Grudziądz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075