Specjalista ds. sprzedaży
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Prokontech Industrial Solutions Sp. z o.o.
11. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • aktywne poszukiwanie nowych Klientów B2B
  • budowanie i utrzymywanie z klientami relacji opartych o partnerską współpracę
  • realizowanie celów sprzedażowych
  • działania na rzecz rozwoju firmy
  • tworzenie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta
  • monitorowanie rynku i konkurencji
  • Bieżąca współpraca z pozostałymi działami organizacji

WYMAGANIA:
  • min. 2 lata doświadczenia na stanowisku sprzedażowym (B2B)
  • mile widziana znajomość branży opakowaniowej lub automotive
  • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • inicjatywa i elastyczność w działaniu
  • samodzielność w działaniu i podejmowanie decyzji w ramach obszaru
  • kreatywność, wysoka kultura osobista i umiejętności interpersonalne
  • obsługi komputera i oprogramowania biurowego - szczególnie pakietu Microsoft Office
  • prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:
  • zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • pełną wyzwań pracę w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmie
  • możliwość doskonalenia wiedzy i umiejętności zawodowych
  • niezbędne narzędzia pracy
  • atrakcyjny system wynagrodzenie
  • prywatną opiekę medyczną
  • możliwość awansu

  • Praca Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zakupów Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. marketingu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. ofertowania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zarządzania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Eksportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. transportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. HR Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. turystyki Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179