Specjalista ds. Spedycji
  • Wiązowna
Wiązowna, Wiązowna, Mazowieckie, Polska
LINK Sp. z o.o.
26. 3. 2024

Szukasz pracy w której rozwój ludzi w branży TSL idzie w parze z niepowtarzalną atmosferą, poznaj bliżej LINK Sp. z o.o. Na rynku obecni jesteśmy od 34 lat, tworzymy międzynarodowe środowisko specjalistów ds. transportu i logistyki. Ciągle poszukujemy nowych talentów, więc jeżeli chcesz pracować w LINK to Wykorzystaj szansę i zgłoś swoją kandydaturę!
OBOWIĄZKI:
- kompleksowa obsługa klientów
- planowanie i organizowanie transportów LTL w oparciu o podwykonawców
- dbanie o jakość obsługi i terminowość dostaw
- monitorowanie rynku usług spedycyjnych w relacjach międzynarodowych
- nadzór nad realizacją zleceń i dokumentami przewozowymi
WYMAGANIA:
- dobra znajomość języka angielskiego
- umiejętność organizacji pracy własnej
- samodzielność w działaniu i zdolność pracy pod presją czasu
- komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
- motywacja do rozwoju
- minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
ZAPEWNIAMY:
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
- nowoczesne i zaawansowane technologicznie narzędzia pracy
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- motywujący system wynagradzania
- dofinansowanie do karty Multisport
- prywatną opiekę medyczną
- ubezpieczenie na życie
- pracę w godzinach 8:00 - 16:00
Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres rekrutacja @ linktransport.eu

  • Praca Wiązowna
  • Wiązowna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570