Młodszy specjalista ds. logistyki magazynowej
  • Halinów, miński, mazowieckie
Halinów
Real Sa
15. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Zadania na stanowisku:

- prowadzenie czynności administracyjnych związanych z gospodarką magazynową

- obsługa programu magazynowego, tworzenie zleceń przyjęcia/ wydania towaru, generowanie etykiet logistycznych

- ewidencjonowanie stanów magazynowych, stanów paletowych

- obsługa kierowców

- bezpośrednia współpraca z pracownikami magazynu

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość obsługi komputera;

- bardzo dobra znajomości pakietu MS Office;

- bardzo dobra organizacja pracy;

- dokładność i odpowiedzialność;

- umiejętności współpracy w zespole

- dyspozycyjność-gotowość do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym oraz w weekendy lub w systemie czterobrygadowym ( tryb pracy ciągłej) ;

- Mile widziane doświadczenie w pracy w organizacji produkcyjnej, magazynowej lub logistycznej

- Mile widziana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

- Mile widziany status studenta

Oferujemy:

- zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie;

- szkolenie wstępne,

- możliwość rozwoju

- stałe wynagrodzenie, premia uznaniowa

- dobrowolne ubezpieczenie grupowe

  • Praca Halinów
  • Halinów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714