Specjalista ds. Social Media i Marketingu
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
HIT Transport
6. 6. 2024

HIT Transport Międzynarodowy, Spedycja i Logistyka sp. z o. o. poszukuje :
Energicznego i kreatywnego Marketing & Social Media Specialisty, który dołączy do naszego zespołu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za planowanie, tworzenie i zarządzanie kampaniami marketingowymi oraz obecnością firmy w mediach społecznościowych
Zakres obowiązków: Opracowywanie i realizacja strategii marketingowej w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, LinkedIn) Tworzenie angażujących treści (teksty, grafiki, filmy) oraz zarządzanie kalendarzem publikacji Monitorowanie i analiza efektywności działań w mediach społecznościowych oraz przygotowywanie raportów Zarządzanie kampaniami reklamowymi w mediach społecznościowych Organizowanie i prowadzenie konkursów oraz akcji promocyjnych w mediach społecznościowych Analiza rynku, śledzenie trendów i wdrażanie nowych pomysłów na kampanie marketingowe
Wymagania: Minimum 1rok doświadczenia na podobnym stanowisku Wykształcenie w dziedzinie marketingu, komunikacji, nowych mediów lub pokrewnej Znajomość platform mediów społecznościowych i narzędzi analitycznych Umiejętność tworzenia angażujących treści i komunikatów Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint) oraz programu graficznego (np. Canva),Adobe Illustrator, InDesign lub innych umożliwiających tworzenie materiałów graficznych i video, Doświadczenie w zarządzaniu kampaniami reklamowymi w mediach społecznościowych Kreatywność i umiejętność myślenia strategicznego Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielnego realizowania projektów Znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego na poziomie co najmniej B1/2 Prawo jazdy kat. B - możliwość podróży służbowych
Oferujemy: Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności Przyjazną atmosferę pracy w młodym i ambitnym zespole Udziału w szkoleniach i konferencjach Karta sportowa Medicover Pakiet medyczny Luxmed
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich wyżej wskazanych danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko „Specjalista ds. Social Media i Marketingu” przez administratora danych – spółkę HiT Transport Międzynarodowy, Spedycja i Logistyka Sp. z o. o. z siedzibą w Wolsztynie 64-200 ul. Dworcowa 27. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez wskazanego administratora danych.

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. Social Media Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Poznań
  • Specjalista ds. kadr i płac Poznań
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Poznań
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Poznań
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    53 639
    11 316