Specjalista ds. Social-Media
  • Sulechów
Sulechów, Sulechów, lubuskie, Polska
Asistwork Sp z o.o.
25. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wiedzy o marketingu i kanałach social-media
  • Umiejętności prowadzenia kampanii marketingowych (Meta Ads, Tik Tok Ads, Instagram, YouTube, Facebook)
  • Kreatywności i lekkiego pióra
  • Znajomości języka angielskiego (min. B1)
  • Samodzielności i dobrej organizacji pracy
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Wynagrodzenie podstawowe 5677 zł brutto/msc
  • Premię uzależnioną od efektywności pracy do 1000 zł brutto/msc
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • System pracy jednozmianowy w godzinach 8-16
  • Możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej LuxMed oraz ubezpieczenia na życie PZU

  • Praca Sulechów
  • Sulechów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659