Specjalista ds. security
  • Sulechów
Sulechów, Sulechów, lubuskie, Polska
CEVA Logistics CFS Fulfilment Sp. z o.o.
5. 4. 2024
Informacje o stanowisku

TWOJA ROLA

Zapewnienie bezpieczeństwa zgodnie ze standardami organizacji na powierzonym obiekcie.

ZADANIA NA STANOWISKU PRACY

  • Planowanie i realizowanie założeń wynikających z instrukcji ochrony oraz wewnętrznego systemu bezpieczeństwa
  • Monitorowanie i kontrolowanie bezpieczeństwa na terenie obiektu
  • Weryfikacja zdarzeń i zgłoszeń związanych z ochroną zakładów
  • Zgłaszanie usterek systemów bezpieczeństwa
  • Współpraca oraz nadzór działań zewnętrznej firmy  ochroniarskiej

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW

  • Dobra znajomość technologii bezpieczeństwa i umiejętność wsparcia we wszystkich obszarach odpowiedzialności
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra znajomość pakietu Office
  • Komunikatywność
  • Wysoka kultura osobista
  • Dyspozycyjność
  • Dynamizm w działaniu
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie mile widziane
  • Wzorowa postawa pracownicza

OFERUJEMY

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Realną możliwość rozwoju
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych
  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Praca Sulechów
  • Sulechów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075