Specjalista ds. rozwoju opakowań
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Tarczyński S.A.
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:

  • Dobór nowych opakowań dla produktów oraz udoskonalanie obecnych z uwzględnieniem obowiązujących norm i przepisów
  • Kontakt z dostawcami opakowań i testowanie nowych materiałów opakowaniowych oraz wdrażanie ich do produkcji (ukierunkowanie na folie)
  • Kontrola jakości wydruków folii
  • Koordynowanie prób technologicznych podczas wdrażania nowych opakowań
  • Raportowanie informacji na temat używanych opakowań do celów podatkowych i obowiązujących opłat
  • Opracowywanie i nadzór nad specyfikacjami opakowaniowymi
  • Nadzór nad datą ważności certyfikatów i deklaracji od dostawców
  • Monitorowane przepisów prawnych (dyrektyw, ustaw, rozporządzeń itp.) w zakresie opakowań oraz ich implementacja w firmie
  • Czynny udział w spotkaniach projektowych, na których będą poruszane kwestie opakowań lub procesu pakowania

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: Towaroznawstwo, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji)
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (lub stanowisku technologa) w firmie opakowaniowej (mile widziany obszar produkcji folii)
  • Znajomość SAP (zakładanie i modyfikacje indeksów opakowań, materiałów pomocniczych) będzie atutem
  • Znajomość przepisów dot. opakowań związanych z ochroną środowiska
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Samodzielność w działaniu
  • Nastawienia na poszukiwanie rozwiązań
  • Dobra organizacja pracy
  • Gotowość do pracy w naszym zakładzie w Ujeźdźcu Małym (pow. trzebnicki, 30 minut od Wrocławia)

To oferujemy:

  • zatrudnienie w nowoczesnej, stale rozwijającej się firmie, będącej jednym z liderów w swojej kategorii
  • system rekomendacji pracowników (za polecenie pracownika na to stanowisko otrzymasz 1500 netto)
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole
  • program wdrożeniowy
  • umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną Lux Med dla Ciebie i Twojej Rodziny
  • możliwość skorzystania z karty MultiSport
  • ubezpieczenie pracownicze
  • bony świąteczne i inne świadczenia socjalne
  • bezpłatne posiłki dla pracowników

Benefity:

  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Parking dla pracowników
  • Dodatkowe świadczenia socjalne

Jesteśmy innowacyjnym producentem wysokiej jakości wędlin, parówek i przekąsek białkowych, a także najpopularniejszą wśród konsumentów marką kabanosów w Polsce, z ponad 78% udziałem rynkowym w tej kategorii.

Nasze zakłady produkcyjne w Ujeźdźcu Małym (Dolnośląskie), Sowach (Wielkopolskie) oraz w Bielsku Białej (Śląskie) zapewniają, że nasze produkty eksportowane są obecnie do 30 krajów świata na 3 kontynentach, w tym m.in. USA, Niemiec, Wielkiej Brytanii, czy Azji.

Od ponad 30 lat realizujemy misję naszej rodzinnej firmy, którą jest inspirowanie do mądrego odżywiania, żeby zmieniać życie na lepsze, w myśl idei – JESZ LEPIEJ, ŻYJESZ LEPIEJ.

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Specjalista ds. HR Wrocław
  • Specjalista ds. turystyki Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584