Specjalista ds. Rozwoju
  • Wadowice
Wadowice, Wadowice, Małopolskie, Polska
METCHEM Sp. z o.o.
17. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów oraz współpraca z nimi – Klienci krajowi i zagraniczni,
  • Realizacja ofert handlowych oraz ich aktualizacja,
  • Sporządzanie harmonogramów dla nowych uruchomień,
  • Prowadzenie projektów, przede wszystkim dla branży motoryzacyjnej,
  • Współpraca z dostawcami form, oprzyrządowania oraz dbanie o jakość i terminowość realizowanych przez nich zadań,
  • Dbałość o właściwy przepływ informacji pomiędzy Klientami, Dostawcami i jednostkami organizacyjnymi firmy.

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Przynajmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej i norm,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie programów biurowych MS Office (szczególnie Excel) oraz przynajmniej podstawowa znajomość programów CAD,
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym,
  • Mobilność (prawo jazdy kat. B) i gotowość do odbywania krajowych i zagranicznych wyjazdów służbowych,
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne, interpersonalne i organizacyjne,
  • Zorientowanie na cel i pozytywne nastawienie,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Zaangażowanie oraz rzetelność,
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów dla branży motoryzacyjnej będzie dodatkowych atutem.

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie, obecnej na rynku od 40 lat,
  • Szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pozytywną atmosferę,
  • Pracę w wymiarze 8 h dziennie,
  • Elastyczny czas rozpoczynania oraz kończenia pracy,
  • System nagrodowy,
  • Fundusz socjalny (wczasy pod gruszą, premie świąteczne).

  • Praca Wadowice
  • Wadowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179