Specjalista ds. Kontrolingu/ Kontroler Finansowy
  • Wadowice
Wadowice, Wadowice, Małopolskie, Polska
PONAR Wadowice S.A.
30. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowywanie comiesięcznych raportów dotyczących kluczowych danych finansowych zakładu produkcyjnego w Wadowicach wraz z komentarzem odchyleń,

  • analiza rentowności sprzedaży zakładu w Wadowicach i zakładu spółki zależnej,
  • regularne raportowanie wyników dla menedżerów działów,
  • przygotowywanie raportów i analiz ad hoc na potrzeby Zarządu, zewnętrznych doradców i audytorów dotyczących zakładu w Wadowicach i zakładu spółki zależnej
  • aktywny udział w rozwijaniu raportów zarządczych w systemie TETA,
  • współudział we wdrożeniu procesu budżetowania w Grupie,
  • definiowanie i monitoring KPI,
  • dbałość o spójność i poprawność danych zarządczych,
  • bieżąca kontrola poprawności ewidencji księgowej,
  • przygotowywanie raportów odnośnie płynności finansowej

WYMAGANIA:
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w controllingu spółki produkcyjnej,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność posługiwania się bazami danych do celów analitycznych,
  • znajomość systemu ERP, mile widziana znajomość TETA,
  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania syntetycznych wniosków,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • nastawienie na rozwiązywanie problemów i realizację wyznaczonych celów,
  • bardzo dobra organizacja własnej pracy,
  • praktyczna wiedza za zakresu ekonomii, controllingu, rachunkowości finansowej i zarządczej,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację mile widziane
  • wykształcenie wyższe

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę w dużej polskiej firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę,
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • dofinansowanie do pakietu sportowego Medicover Sport.

  • Praca Wadowice
  • Wadowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030