SPECJALISTA DS. ROZWOJU
  • Rzeszów
Rzeszów, TREMBECKIEGO 5, 35-234 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie
ZŁOTY ORZECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
29. 3. 2024
od 6 000 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Zadania :
Prowadzenie działań związanych z pozyskiwaniem franczyzobiorców, rozwojem rynku sieci franczyzowej
Nawiązywanie kontaktów z osobami zarządzającymi sklepami, właścicielami sklepów, obiektów budowlanych, wykrywanie potencjalnych sklepów,
Rozpoznawanie miejsc na przyszłe inwestycje, znajdowanie regionalnych inwestorów budowlanych,
Ocena sklepów i obiektów budowlanych w zakresie: pozycji na rynku, potencjału handlowego, konkurencji i standardu funkcjonowania,
Raportowanie efektów pracy,

Inne wymagania
Wymagania:
Znajomość detalicznego rynku spożywczego i regionalnych sieci handlowych
doświadczenie w branży FMCG
komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu i budowaniu długotrwałych relacji
Samodzielność, umiejętność organizowania czasu pracy własnej
Znajomość technik sprzedaży i negocjacji
prawo jazdy kat. B
znajomość Pakietu MS Office, PowerPoint

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
średnie ogólnokształcące

  • Praca Rzeszów
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Rzeszów
  • Specjalista ds. Zakupów Rzeszów
  • Specjalista ds. marketingu Rzeszów
  • Specjalista ds. ofertowania Rzeszów
  • Specjalista ds. Zarządzania Rzeszów
  • Specjalista ds. Eksportu Rzeszów
  • Specjalista ds. transportu Rzeszów
  • Specjalista ds. HR Rzeszów
  • Specjalista ds. turystyki Rzeszów
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179