Specjalista ds. rozliczeń (kontrakt drogowo-kolejowy​)
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Trakcja S.A.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

  • Prowadzenie comiesięcznego rozliczenia z Zamawiającym, z ramienia Generalnego Wykonawcy;
  • Przygotowanie dokumentów rozliczeniowych pomiędzy Wykonawcą a Zamawiającym (PŚP) będących podstawą do wystawienia faktur sprzedażowych;
  • Przygotowywanie dokumentów rozliczeniowych w zakresie robót realizowanych przez Podwykonawców, zleceń wewnętrznych, umowy Konsorcjum;
  • Przygotowanie raportów dotyczących rozliczenia finansowego Kontraktu (raporty miesięczne, plany sprzedażowe);
  • Przygotowywanie raportów do Centrali zgodnie z wewnętrznymi procedurami Spółki, współpraca z przełożonymi i działaniami Spółki, w tym księgowości, kontrolingu, rozliczeń, prawnym, skarbu.

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku o podobnym zakresie odpowiedzialności w branży budowlanej;
  • Doświadczenie w finansowym rozliczaniu kontraktów budowlanych;
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne, finansowe lub techniczne;
  • Znajomość procesów finansowych, zagadnień podatkowych i rachunkowych;
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel - poziom biegły.
  • Komunikatywność, operatywność, skrupulatność i przedsiębiorczość.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne.

Mile widziane:

  • Doświadczenie zdobyte w obszarze dużych projektów infrastrukturalnych.
  • Wiedza z zakresu rozliczania kontraktów opartych o PZP, FIDIC.
  • Znajomość MS Project.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę przy inspirujących i różnorodnych projektach.
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy zgodnie z preferencjami pracownika.
  • Prywatna opieka medyczna z możliwością objęcia całej rodziny.
  • Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (m.in. wczasy pod gruszą, bony okolicznościowe, dofinansowanie sportu i edukacji w ramach Kafeterii).
  • Szkolenia branżowe i współpraca z ekspertami.
  • Atrakcyjne nagrody finansowe za polecanie pracowników (500-5000zł brutto).

  • Praca Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zakupów Bydgoszcz
  • Specjalista ds. marketingu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. ofertowania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zarządzania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Eksportu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. transportu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. HR Bydgoszcz
  • Specjalista ds. finansów Bydgoszcz
  • Specjalista ds. reklamy Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080