Specjalista ds. Rozliczeń i Kadr
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Creotech Instruments S.A.
31. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie spraw związanych z obsługą administracyjno-finansową realizowanych projektów badawczo-rozwojowych finansowanych ze źródeł zewnętrznych krajowych i/lub zagranicznych, w tym w szczególności prowadzenie dokumentacji dotyczącej wynagrodzeń
  • w ramach realizowanych projektów;
  • zakładanie oraz prowadzenie akt osobowych pracowników;
  • wsparcie w przygotowywaniu dokumentów kadrowo-płacowych;
  • porządkowanie dokumentów i faktur;
  • archiwizowanie dokumentów;
  • współpraca z kierownikami projektów oraz komórkami organizacyjnymi firmy zaangażowanymi w realizację projektów;
  • wsparcie działu w bieżących pracach.

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe, w tym 1 rok w obszarze kadr/wynagrodzeń;
  • dodatkowym atutem będzie znajomość obowiązujących przepisów i wytycznych dot. rozliczania projektów unijnych i doświadczenie w zakresie realizacji i rozliczania projektów współfinansowanych ze środków UE;
  • komunikatywność i umiejętność współpracy;
  • dobra organizacja pracy własnej oraz dokładność;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel).
  • doświadczenie we współpracy z instytucjami zarządzającymi środkami dotacyjnymi: NCBR, PARP, KE.

To oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i zaangażowania;
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie technologicznej średniej wielkości;
  • możliwość awansu w miarę poszerzania kompetencji;
  • pakiet socjalny (Multisport, opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wypoczynku).

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678