Specjalista ds. rozliczeń i ewidencji (Służewiec)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.
2. 5. 2024

2398

Obowiązki

  • prowadzenie ewidencji dokumentów rozliczeniowych,
  • prowadzenie rozliczeń za czynsz, media i ewentualne usługi na rzecz najemców,
  • prowadzenie rozrachunków dla najemców oraz ewidencji umów,
  • rozliczanie nagród w wyścigach konnych, w tym: prowadzenie rozliczeń i rozrachunków z uczestnikami tj. właścicielami koni, trenerami i dżokejami,
  • przygotowywanie wypłat naliczonych nagród w wyścigach.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, finanse i rachunkowość),
  • minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z prowadzeniem rozliczeń,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • umiejętność współpracy z klientem,
  • umiejętność budowania relacji z kontrahentem,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • rzetelność i zaangażowanie w realizację zadań.
  • znajomość podstawowych zagadnień dotyczących wyścigów konnych.

Oferujemy

  • Atrakcyjny system premiowy
  • Praca hybrydowa
  • Platforma kafeteryjna
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Kursy i szkolenia
  • Preferencyjne pożyczki
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Bilety na wydarzenia sportowe i kulturalne
  • Inicjatywy dobroczynne
  • Spotkania integracyjne

Źródło: Totalizator Sportowy/Praca

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864