Specjalista ds. rekrutacji z językiem ukraińskim
  • Toruń
Toruń, Toruń, kujawsko-pomorskie, Polska
Folga S.A.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektów rekrutacyjnych, głównie na stanowiska produkcyjne i magazynowe
  • Poszukiwanie pracowników z Ukrainy i innych krajów do pracy w Polsce
  • Określenie źródeł pozyskania kandydatów i tworzenie ofert pracy
  • Analiza i selekcja kandydatów
  • Przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych
  • Tworzenie raportów, zestawień i monitorowanie rynku pracy

Nasze wymagania

  • Minimum pół roku doświadczenia w rekrutacji pracowników z Ukrainy i innych krajów do pracy w Polsce
  • Biegła/bardzo dobra znajomość języka ukraińskiego, ewentualnie rosyjskiego
  • Znajomość obsługi MS Office 365
  • Komunikatywność i samodzielność w działaniu
  • Wysokie zaangażowanie, chęć do pracy, nastawienie na realizacje wyników i efektywność
  • Znajomość języka angielskiego i/lub polskiego
  • Doświadczenie w prowadzeniu social media (TikTok, Instagram, Facebook itd.)

To oferujemy

  • Praca w młodym i aktywnym zespole w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansów w pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i przyjazny system motywacyjny
  • Stabilne zatrudnienie
  • Praca w komfortowym, nowoczesnym biurze
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie lub z pakietu prywatnej opieki lekarskiej na preferencyjnych warunkach

  • Praca Toruń
  • Specjalista ds. Sprzedaży Toruń
  • Specjalista ds. Zakupów Toruń
  • Specjalista ds. marketingu Toruń
  • Specjalista ds. ofertowania Toruń
  • Specjalista ds. Zarządzania Toruń
  • Specjalista ds. Eksportu Toruń
  • Specjalista ds. transportu Toruń
  • Specjalista ds. HR Toruń
  • Specjalista ds. turystyki Toruń
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448