Specjalista ds. Kontaktu z Kluczowymi Klientami
  • Toruń
Toruń, Toruń, kujawsko-pomorskie, Polska
Folga S.A.
25. 4. 2024

Obowiązki

Telefoniczny kontakt z klientem.

Umawianie klientów na spotkania z Przedstawicielami Handlowymi.

Aktywne pozyskiwanie nowych klientów.

Przygotowywanie i weryfikacja bazy klientów.

Analiza konkurencji.

Wymagania

Podstawowa znajomość MS Office.

Umiejętność budowania relacji.

Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin.

Chęć podjęcia długotrwałej współpracy.

Oferujemy

Wynagrodzenie od 3800 zł.

Bardzo atrakcyjny system premiowy.

Umowę zlecenie lub umowę B2B.

Możliwość zdobycia doświadczenia. zawodowego i awans w strukturach firmy.

Przyjazną i rodzinną kulturę pracy, opartą na wzajemnym zaufaniu, szacunku i uczciwości.

Dużą samodzielność w działaniu.

Szkolenia wdrożeniowe i wsparcie przełożonego.

Realizację ciekawych projektów w kreatywny sposób.

Nowoczesne narzędzia pracy.

Możliwość pracy zdalnej zgodnie z wewnętrznym regulaminem.

  • Praca Toruń
  • Specjalista ds. obsługi klienta Toruń
  • Specjalista ds. Sprzedaży Toruń
  • Specjalista ds. Zakupów Toruń
  • Specjalista ds. marketingu Toruń
  • Specjalista ds. ofertowania Toruń
  • Specjalista ds. Zarządzania Toruń
  • Specjalista ds. Eksportu Toruń
  • Specjalista ds. transportu Toruń
  • Specjalista ds. HR Toruń
  • Specjalista ds. telekomunikacji Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448