Specjalista ds. rekrutacji
  • Łódź
Łódź, Łódź, Polska
27. 3. 2024

e-work HR Company Poland poszukuje doświadczonego Specjalisty ds. Rekrutacji do biura w Łodzi

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w rekrutacji- najlepiej w prowadzeniu rekrutacji stałych
  • Umiejętność skutecznego pozyskiwania kandydatów oraz prowadzenia rozmów rekrutacyjnych
  • Znajomość narzędzi rekrutacyjnych i portali branżowych
  • Umiejętność identyfikacji i oceny kompetencji zawodowych
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i sumienność
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • Analiza CV i selekcja kandydatów, dostosowanie do wymogów stanowisk
  • Prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych, testów i oceny kompetencji
  • Przygotowywanie raportów dotyczących postępów rekrutacji
  • Organizacja i koordynacja procesu rekrutacji
  • Współpraca z zespołem HR i kierownictwem firmy w zakresie rekrutacji
  • Tworzenie i aktualizacja baz danych kandydatów

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w profesjonalnym i dynamicznym środowisku, które zapewnia rozwój zawodowy
  • Możliwość współpracy z czołowymi instytucjami medycznymi
  • Szanse na zdobycie cennego doświadczenia w rekrutacji profesjonalistów medycznych
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do kompetencji i doświadczenia

Jeśli jesteś osobą energiczną, zaangażowaną i z pasją do rekrutacji w branży medycznej, zapraszamy do aplikowania.

Wyślij swoje CV. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Oświadczam, że zapoznałem się z Informacją dla Kandydatów do Pracy dostępną pod adresem: https://www.e-workhrcompany.pl/privacy-policy/ Akceptuję, aby moje dane osobowe zostały udostępnione transgranicznie przez E-work S.p.A., E-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu poszukiwania pracy i rekrutacji. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę.

Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych przez E-work S.p.A., E-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu informowania o usługach własnych, przy wykorzystaniu poczty, email, SMS, MMS, połączeń telefonicznych oraz przy wykorzystaniu innych środków.  W każdej chwili, mogę wycofać swoją zgodę.

Sektor: HR/Agencje zatrudnienia/ Rekrutacja

Zawód/Specjalizacja: HR

Rodzaj zatrudnienia: Stała praca

Etap kariery zawodowej: Pracownik biurowy

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Specjalista ds. marketingu Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Łódź
  • Specjalista ds. Eksportu Łódź
  • Specjalista ds. transportu Łódź
  • Specjalista ds. HR Łódź
  • Specjalista ds. turystyki Łódź
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Łódź
  • Specjalista ds. finansów Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179